Dane kontaktowe

tel.           (22) 401-76-66
tel.           (22) 620-41-50
fax           (22) 828-30-11
tel. kom.   0-695-62-62-62

Godziny pracy:
pon.         8.00-18.00
wt.-pt.      8.00-16.00

ul. Kredytowa 4 m 4
00-062 Warszawa

biuro@naszadministrator.com

Mapa, czyli gdzie jesteśmy

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ważne Informacje

Informacja dla Zarządów Wspólnot o możliwości zamieszczania ogłoszeń.

Więcej...

O firmie

Firma „Nasz Administrator” Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług w obszarze zarządzania i administrowania nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzamy obecnie 49 budynkami w centrum Warszawy o łącznej powierzchni ponad 150.000 m2. Wśród administrowanych przez nas budynków znajdują się również takie, które są wpisane do rejestru zabytków i znajdują się pod ochroną Konserwatora Zabytków.

W celu zapewnienia wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług oraz osiągnięcia optymalnych kosztów utrzymania nieruchomości zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem oraz wykorzystujemy nowoczesne technologie w codziennej pracy. Rozliczenia finansowo – księgowe prowadzimy za pomocą profesjonalnego systemu komputerowego w naszym dziale księgowości. Członkowie i Zarządy Wspólnot Mieszkaniowych posiadają pełną kontrolę nad finansami i gospodarką administrowanej nieruchomości oraz uczestniczą w podejmowaniu istotnych decyzji.

W naszej firmie dbamy o zgodne z prawem przetwarzanie powierzonych nam danych osobowych wdrażając wymagane prawem procedury i dokumentację.

Aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi i sprawdzonymi podmiotami działającymi na rynku nieruchomości (kancelarie prawne, firmy sprzątające, hydrauliczne, budowlane oraz innych specjalności).

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo, czemu służy posiadana przez nas polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy!